High shool Shoiki

4. Kapitola

3. srpna 2010 v 20:14 | Sunmoon
Po více než roce se hlásí Oishi Tamiyo. Průběžně se snažím vymyslet zápletku, tak mi prosím věnujte trpělivost, protože ji stále neznám. Ale skutečně se snažím!

Tato kapitola je opět kretší, ale doufám, že se udržím alespoň na této délce. Přeju hodně štěstí při čtení...

Btw. Jaký je rozdíl mezi přítelem a nepřítelem?

Kapitola 3

27. června 2009 v 19:18 | Sunmoon
Přicházím k vám opět po dlouhé době s další kapitolou střední školy Shoiki. Opravdu jsem nevěděla, jak pokračovat a zase to nevím, ale vy si zatím můžete užít tuto kapitolu... :)

Přemýšlela jsem, že můj nápad by se asi nejlépe dal spracovat jako seriál, protože mě jako díly seriálu i napadá a tak je pro mě trochu složitější to pak převést do psané formy, protože si musím vždycky uvědomit, že v hlavě neslyšíte tu stejnou hudbu a nevidíte stejné záběry jako já... :)

Btw. Jaký je rozdíl mezi soubojem a zápasem?

Kapitola 2

24. dubna 2009 v 20:40 | Sunmoon
Tak, co bych vám ráda řekla, než začnete číst druhou kapitolu? Chtěla bych se vám přiznat, že jsem se opravdu snažila, ale v některých místech to opravdu kolísá. Přesto doufám, že si užijete čtení a že vás některé události i překvapí nebo potěší (to by mě zajímalo, jak, ale budiš...) :)

Rozhodně bych vás chtěla požádat o pěkné komentáře a dole pod článkem naleznete anketu, tak se můžete zúčastnit (zní divně, co?)...
Anketa je pouze orientační, sestavila jsem ji z Tamiyiných prozatímních zkušeností :)

Takže hurá do čtení a hodně zábavy!!!

Btw. Jaký je rozdíl mezi zábavou a zábranou?

Kapitola 1

26. března 2009 v 22:25 | Sunmoon
Tak jsem rozepsala povídku pod nátlakem úžasného drama (japonského hraného seriálu) Gokusen (1, 2 i 3). Kdo nezná, tak se může seznámit, kdo zná, toho miluju!
Není to nic jako použití stejných postav ve vlastním příběhu, je tu jen silná inspirace.
Mám v mysli pár důležitých bodů, které by vás před čtením mohly zajímat:
  • Inspirace: Gokusen 1, 2 a 3, Dragon Zakura a Great Teacher Onizuka (všechno japonské drama z prostředí střední školy)
  • Japonská jména: Jelikož má inspirace pochází od japonských seriálů, jsou taktéž jména postav a míst japonské. I školní systém by měl být podobný jako v Japonsku, podle toho, jak jsem pochytila ze seriálů. (Japonci řadí na první místo příjmení a až na druhé křestní jméno) - jména jsou psána anglickým přepisem
  • Smyšlené: Celý příběh, postavy i místa jsou smyšlené. Nejbližší přesné určení, které se v povídce zatím vyskytlo je Amerika.
  • Varování: Nečekejte umělecké dílo!!!
To je z prvních informací vše.

Ohledně chystané délky povídky: Povídka bude rozhodně dělena na kapitoly, hlavně kvůli napětí, jinak by neměla být příliš zdlouhavá. Takže čekejte jen pár kapitol (snad).

Zatím asi tak končím, užijte si čtení a všechno ostatní!!!

Btw. Jaký je rozdíl mezi spaním a psaním?
 
 

Reklama